كلیه دانشجویان متقاضی شركت در آزمون تغییر رشته بند ج از تاریخ 20/02/92 لغایت 30/02/92 میتوانند از مسیر زیر نسبت به ثبت درخواست خود اقدام نمایند :
آموزش-> دانشجو-> درخواستها -> تقاضای انتقال و مهمان -> درخواست تغییر رشته (توام با انتقال) در واحدهای داخلی
نكات قابل توجه جهت تكمیل فرم درخواست تغییر رشته :
1- پس از ورود به فرم ، شماره دانشجویی خود را ثبت نموده و گزینه جستجو را انتخاب نمایید.
2- در قسمت عملیات ، نوع درخواست خود را تكمیل نمایید.
3- در قسمت عملیات با انتخاب گزینه علامت سئوال در قسمت دانشكده ، گروه آموزشی و رشته تحصیلی نسبت به ثبت رشته در خواستی خود اقدام نمایید . لازم به ذكر است چنانچه دانشجو متقاضی تغییر رشته توام با انتقال می باشد میبایست مركز درخواستی خود را نیز انتخاب نماید .

4- دانشجیان از تاریخ 2/4/92 با مراجعه به سامانه گلستان نسبت به پرداخت شهریه اقدام می نمایند.

تذکرات :

1- متقاضیان تغییر رشته بند «ج» مجاز به انتخاب دروس ترم تابستان نمی باشند.آزمون تغییر رشته همزمان با آزمون ترم تابستان برگزار می گردد و منابع آزمون همانند منابع درسی نیمسال دوم 92-91 می باشد.

2- شرکت دانشجویان فراگیر منوط به گذراندن تمامی دروس دانشپذیری با نمره حداقل 10 می باشد.

3- برای قبولی در آزمون تغییر رشته کسب نمره حداقل 10 در هر درس و معدل 12 لازم می باشد.

4- متقاضیان تغییر رشته توأم با انتقال بایستی 24 واحد درسی با حداقل معدل کل 12 را کسب نموده باشند و اینگونه دانشجویان بایستی علاوه بر احراز شرایط تغییر رشته ،شرایط انتقال را نیز احراز نمایند.(تغییر رشته به مرکز تهران ممنوع است)

 

توجه : تقاضای تغییر رشته به رشته های نیمه متمركز تربیت بدنی و علوم ورزشی، طراحی پارچه و لباس، ارتباط تصویری، كتابت و نگارگری و رشته نقاشی غیر مجاز است و دانشجو ملزم به رعایت كلیه قوانین مورد نیاز جهت شركت در آزمون تغییر رشته بند ج می باشد. شایان ذكر است عواقب ناشی از عدم رعایت موارد فوق بر عهده شخص دانشجو می باشد.

نوشته شده در تاریخ دوشنبه 23 اردیبهشت 1392    | توسط: علی فتاحی    |    | نظرات()